top of page

Her eğitmen ve psikolog danışanına en iyi hizmeti vermek onu en iyi şekilde memnun etmek ister. Bu yüzden eğitmenin ve psikoloğun hizmet verdiği yerin güvenilir bir yer olması çok önemli bir noktadır. Hem eğitmenin/psikoloğun hem öğrencisinin/danışanın rahat etmesi eğitim ve terapiden beklentinin karşılanması hususunda danışanın da eğitmenin/terapistin de aradığı ilk özellik seansın yapıldığı yerin rahat ve huzurlu bir yer olmasıdır. 

Biz de Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı olarak bunun öneminin farkında olan işini en iyi şekilde yapmak isteyen kuruluş olarak hem öğrencilerimizi/danışanlarımızı hem eğitmenlerimizi/psikologlarımızı mutlu etmek ve isteklerini karşılamak amacıyla hayalini kurduğumuz paylaşımlı ofis hayata geçirdik!  Önemsediğimiz en önemli şey karşılıklı memnuniyet temelinde öğrencilerimizin ve danışanlarımızın ihtiyaçlarının karşılanarak paylaşımın olmasıdır. Bu noktada kiralık eğitmen ve psikolog ofisi ile sizlere en iyi desteği vermeye çalışıyoruz.


Terapi Odası Kiralama

Takip ettiğiniz danışanlarınızla görüşmelerini gerçekleştirebileceğiniz, psikometrik test ölçümleri yapabileceğiniz, vakfımızda ilgili faaliyetlere yönlendirebileceğiniz hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Eğitmen Odası Kiralama

Öğrencilerinize okul derslerinde yardımcı olmak için özel etüt saatleri düzenleyebileceğiniz, yeni nesil atölyelerde farklılaştırılmış eğitimler sunabileceğiniz, grup akademik eğitim ve seminer verebileceğiniz odamız ve akıllı tahtası olan sınıfımızda faaliyet göstermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜZDEV EĞİTİM VE DANIŞMANLIK KAPSAMINDA;

Alanında uzman psikolog, egitmen, dil gelişim terapisti vb. konularda vakfımıza başvuran danışanlarımıza yönlendirebileceğiniz; bünyemiz altında eğitim ve terapi faaliyeti göstermek isteyen uzmanlarımız bizimle iletişime geçebilirler.

Eğitim ve sağlık alanında çalışan tüm arkadaşlarımız bize ulaşabilirler. 

slider kopya.jpg
bottom of page