top of page

MOXO DİKKAT
PERFORMANS TESTİ

Moxo Dikkat Testi, Dikkat, Zamanlama, Dürtüsellik ve Hiperaktivite performansını ölçen, uzmanlar tarafından uygulanan, görüş ve duygu içermeyen, online bir testtir.

 

MOXO, Dikkat, Zamanlama, Dürtüsellik ve Hiperaktivite performans düzeylerinin ölçümünde oldukça etkili bulunmuştur; testin hızla artmış olan popülaritesi, MOXO’da bulunan eşsiz Çeldirici Sistemi’nden kaynaklanmaktadır.

Basit görünen bir MOXO görevine odaklanabilmek için, bireyin günlük hayatta yapması gerektiği gibi, testte bulunan görsel ve işitsel çeldiricileri görmezden gelmesi gerekmektedir. 

 

MOXO ÇOCUK TESTİ: Özel olarak 6-12 yaş arası çocuklar için tasarlanmış olup, uzmanlar için DEHB tanısı ve hasta gözlem süreçlerinde yardımcı bir araç görevi görmektedir. MOXO Çocuk Testi, yaş ile uyumlu çeşitli uyaran ve çeldiriciler içeren, 15 dakikalık online bir testtir.

 

MOXO GENÇ&YETİŞKİN TESTİ: 13-65 yaş aralığını kapsayan, uzmanların DEHB tanısı ve hasta gözlem süreçlerinde hastanın dikkat profilini değerlendirmelerine yardımcı olan bir araçtır. MOXO Genç&Yetişkin DEHB Testi, eşsiz çeldirici sistemiyle bireyin günlük hayatta karşılaştığı çevresel koşulları modeller. Uygun uyaran ve çeldiriciler içeren, 18 dakikalık online bir testtir.

*Moxo Dikkat Testi Uzman Hekim ve Psikologlar tarafından uygulanır.

 

Sadece Üsküdar şubemizde uygulanmaktadır.

İletişim: 0850 441 38 34

bottom of page