top of page

 

 Girişimci Çocuk Pazarı 

 

Girişimci çocuk pazarında amacımız, çocukların öncelikle sosyal becerilerinin gelişimi, iletişim, öz güven ve benzeri gelişimlerine katkıda bulunurken, problem çözme, fırsatları değerlendirebilme, parayı kullanma, hesap yapabilme ve ikna kabiliyeti gibi bir çok kazanımı da beraberinde aşılamayı hedeflemekteyiz.
Bu pazarımızda, çocuklar ister el emekleriyle hazırladıkları yiyecek/içecek, ister sanat çalışmalarını, isterse artık oynamadığı bir oyuncağını, paten/bisiklet gibi spor gereçlerini ya da küçülen giysilerinin satışını yapabileceklerdir. Elde ettiği geliri ise Vakfımızın eğitim giderleri için bağışlayarak eğitime destek vermek gibi faydalı bir işte gönüllü bir çalışma da gerçekleştirmiş olacaklardır. Pazar sonunda Girişimci Çocuk Sertifikası ve madalyasını almanın haklı gururunu taşırken, belki de ilerde büyük bir girişimci olmanın da temellerini atmış olacaklardır. 
Haydi Çocuklar! 
Girişimci Çocuk Pazarında sizler de yer almak istiyorsanız satışını yapacağınız ürünlerinizi, dilerseniz satış sloganınızı, afişlerinizi hazırlayarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.
2. El Pazarı
34OrmanPark'ta düzenlenecek olan 2. El Pazarı Etkinliğimizde çocuklarımızın yalnızca çocuk eşyaları ile tezgah açıp ikinci el eşyalarını satışa çıkarttığı etkinliğimize hepiniz davetlisiniz! Siz değerli büyüklerimizi girişimci çocuklarımızın yanında görmekten keyif duyarız..

Etkinlik tarihi:

29 Temmuz 2023

Son başvuru tarihi:

27 Temmuz 2023

slider kopya.jpg
bottom of page