slider.jpg

TÜZDEV Ankara Yaz Okulu

 

Kimler Katılabilir:
• 5-15 Yaş
Eğitim tarihi:
• 1.
TUR: 25.06.2019 Salı – 20.07.2019 Cumartesi

• 2.TUR: 30.07.2019 Salı – 24.08.2019 Cumartesi

• Salı, Perşembe ve Cumartesi Günleri  11:00-16:30 saatleri arasında.

Eğitim Yeri

TÜZDEV Ankara Şubesi

08504413834/3

ankara@tuzdev.org

Ümit Mahallesi 2545. Sokak No:4 Ümitköy/Çankaya ANKARA

Konum Google Haritalar

 

   TÜZDEV AKADEMİ Ankara Şubesinin düzenlemiş olduğu Yaz Bilim Sanat Atölyeleri Menü programı ile alanında uzman TÜZDEV Akademi ve BİLSEM öğretmenleri danışmanlığında öğrencilerimizle yaz tatili boyunca eğlenceli, dinlendirici, eğitici ve aynı zamanda öğretici günler geçirmeyi hedefliyoruz.

2019 YETENEK KEŞİF ATÖLYELERİ KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞ OLUP KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR.

 

KATILIM SENARYOLARI:

  1. Katılımcı olarak başvuru yapacak velimiz ve öğrencimiz Yetenek Keşif Atölyeleri Menüsünden hangi atölyeleri tercih edeceğini kayıt formunda şubemize iletir.

  2. Öğrencimizin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda velimiz menüden bir tema seçebileceği gibi o temanın olduğu gündeki tüm atölyelere ve dahi üç güne birden de katılabilir.

  3. Öğrencimizin birden fazla tema ve günde katılım tercih etmesi durumunda atölye menü fiyatlarında indirime gidilir.

 

TATLI ATÖLYELER (İKRAMLAR):

Ahşap Atölyesi, Ebru, Taş Bebek, Kukla Karagöz Atölyesi, Mozaik, Fimo Dünyası, Arkeoloji Dinozorlar, Green Box * Kısa Film Atölyesi, Oryantring başlıklarında her atölye gününde düzenlenecek “Tatlı Atölyeler” vakfımızın öğrencilerimize hediyesidir. Atölyelerde kullanılacak materyaller için velimiz ek bir ücret ödemeyecek, atölye ürünleri öğrencilerimize hediye edilecektir. 

 

Aktivite ve Araştırma İnceleme Gezileri:

Aquapark, Buz Pateni, Binicilik, Doğa Oyunları, Su Yürüyüşü, Treeking, ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, MTA Doğa Tarihi Müzesi, MTA Enerjipark, ANkapark, Havacılık Tarihi Müzesi, Antik Ankara Gezileri, Ankara Üniversitesi Kreiken Rasathanesi, Macera Adası Gezi ve organizasyonları. Katılım ücretleri veliler tarafından karşılanmak üzere tüm öğrencilerimiz için her iki haftada bir gezi ve aktivite programları planlanmıştır.

 

İkindi Kahvaltısı: Programlanmış, kalori ve besin değeri açısından öğrencilerimizin ihtiyacını eksiksiz karşılayacak şekilde, deneyimli aşçılar nezaretinde ikindi kahvaltılıklarımız öğrencilerimize sunulmaktadır. İkindi kahvaltıları ücrete dâhildir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

  • Yaz Okulu Kayıt Formu (Şubeden Temin Edilecek)