Başlıksız-1.jpg

Birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerin bulunduğu 34 Orman Park Zekâ ve Yetenek Köyü Yeşil Çarşamba Etkinlikleri sizlerle…
Doğa ile iç içe, eşsiz bir deneyim yaşamak için tesisimize bekleriz.

 

YAŞAM BECERİLERİ: 
Tüm canlılarla beraber yaşamımızı sürdürürken, karşılaştığımız problemlere çözüm üretmek, yaşamımızı daha kaliteli, yaşanabilir ve kolaylaştıracak projeler üretirken, doğaya saygılı, ekolojik düşünebilen, duyarlı çocuklar yetişmesini hedefleyen atölyedir.

AKIL OYUNLARI ATÖLYESİ:
Eğlenirken zekanın sınırlarının zorlandığı, takım çalışmasını öğrenirken, bireysel yeteneklerinin ön plana çıktığı, başka bir dünya. 

SURVİVOR MÜCADELE PARKURLARI:

Engebeli mücadele  Parkurları  üzerinde eğitmen  eşliğinde koordinasyon ve kaba motor becerileri gelişim programı.

YEMEK:

Doğal malzemelerin, Ormanpark şefinin maharetli elleri ile birleştiği lezzetli beslenme saati.
ORMANDA KAŞİFLİK EĞİTİMİ: 
Bak, gör, duy, işit, kokla, hisset, keşfet) yöntemi ile doğa da Kâşiflik Eğitimi. (Hafıza teknikleri ile zenginleştirilmiş Dramalı  çemberi ile başlayan, çoklu duyu  kullanımı ile devam eden tabiat Temelli  mental,ruhsal ve fiziksel gelişim programı)

DRAMA İLE DOĞAÇLAMA SPORU:
Drama ile doğaçlama sporu dersinde spontane düşünme ve canlandırma, mizah, ironi gibi unsurlar esastır. Özel bir Kostüm olmadan öğrenciler gündelik kıyafetleri ile sahnede yer alırlar. Her şey öğrencinin hayal gücü ile şekillenir. Drama ile doğaçlama sporu dersi öğrencilerle birlikte bir "oyun” oluşturulmasını sağlar. 

MUTFAK ATÖLYESİ :

Minik Şeflerin hayat bilgisinde derslerinde gördüğü, ısı, genleşme, yoğunlaşma ve bir çok bilgiyi pratiğe taşıyabildikleri bir uygulama saati.

Ücret:

Tam gün 175TL yarım gün 100TL.
Atölyelerimiz Çarşamba günleri hizmetinizde olacaktır.

İletişim:

0553 964 2012

Kayıt Formu

Katılmak istediğiniz süre

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.